برج بهشت

بازسازی واحد برج بهشت

۱۳۹۹ 

تهران (منطقه۱)

.این پروژه با متراژ ۶۰۰ متر مربع واقع در خیابان ماکویی پور زعفرانیه، طبقه ی هشتم برج بهشت هست

از ابتدا خواسته های کار فرما این بود که کلیه ی خطوط منحنی به کار رفته در فضای داخلی واحد حذف شوند  و علی رقم طراحی کلاسیک آپارتمان

طراحی جدید جایگزین آن شود

 : از نکات به کار رفته در طراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد

 افزایش ارتفاع سقف در کلیه ی فضا ها و همچنین تاکید بر استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ غالب

طراحی شومینه ی ساده و مدرن و در نهایت استفاده ی بهینه از فضاها برای جایگیری هر چه بیشتر لباس و وسایل

به همین جهت آلترناتیوهای متعددی چه در پلان و چه در طراحی سه بعدی را در این پروژه داشتیم.

درواقع جانمایی فضایی در این بازسازی به گونه ای بود که کلیه لوله کشی های آب و فاضلاب و برق جا به جا شد و همواره تاکید بر نوسازی کلیه ی  سیستم  های الکترونیکی و استفاده از سیستم هوشمندسازی بوده است.

هدف اصلی فضاسازی پروژه ی بهشت این بود که مکان زندگی رو خلق کنیم که در عین کارامد بودن؛ جایی برای خانواده ی سه نفره باشد و سه نسل متفاوت را، در خودش جایی دهد؛ یعنی با طراحی ساده و مدرن فضاها، شرایطی را فراهم کردیم که هر کدام از افراد خانواده با تغییرات کمی، آسایش خودشان را فراهم کنند و این یعنی فضایی پویا.

مصالح و تجهیزات به کار رفته در این بازسازی از بهترین و باکیفیت ترین متریال های روز دنیاست هوشمند سازی پروژه ی برج بهشت به گونه ای انجام شده که ساکنین با یک اپلیکیشن روی موبایلشان امکان کنترل از راه دور روی روشنایی، صوت و تهویه ی مطبوع خانه را دارند.

و در انتها، فراموش نکنید که تیم هونام با توجه به سلیقه و بودجه و خواسته های کارفرما طراحی را جلو می برد و با مراجعه به پیج اینستاگرام شرکت هونام  تنوع کاری و فیلم های متعدد را می تونید مشاهده کنید.