خدمات
آتلیه طراحی
آتلیه طراحی

آتلیه شرکت هونام ساختمان پارس در سال ۱۳۸۶ به عنوان زیربنای اولیه شرکت هونام ساختمان پارس و با کنار هم قرار دادن سه تخصص طراحی معماری، مهندسی عمران و برنامه ریزی شهری شکل گرفته و در طول این سالها طراحی شهری، مدیریت پروژه و ارزیابی و اقتصادی را نیز به حوزه تخصصی خود افزوده است.

امروز آتلیه شرکت هونام ساختمان پارس تشکیل یافته از یک تیم ۱۵ نفره متعهد و دارای تخصص های گوناگون می باشد که هسته فکری اصلی شرکت در انجام خدمات مطالعات، سرمایه گذاری و ساخت می باشد.

آتلیه طراحی
مطالعات
مطالعات

مطالعات هر پروژه تحقیقاتی اعم از طراحی معماری، شهرسازی و اقتصادی دارای جنبه‌های مختلف فنی و مهندسی، اقتصادی و اجتماعی است که ممکن است دربرخی موارد این جنبه‌ها با هم متناقض باشند. به نوعی که گاهی یک پروژه از لحاظ اقتصادی دارای سود بسیاری است اما از لحاظ اجتماعی نامناسب بوده و به بافت آن منطقه آسیب می‌رساند. بنابراین رویکرد هونام ساختمان پارس در طراحی یک پروژه، درگیر کردن همه جوانب در پروژه و حفظ تعادل میان آنهاست؛ و در نهایت رسیدن به پروژه‌ای است که از لحاظ فنی، اجتماعی و اقتصادی مناسب بوده و این نگرش در تمام جزئیات پروژه خود را نشان دهد. همچنین از دیگر اهداف این بخش، همراهی پروژه ها از زمان شکل گیری تا زمان رسیدن به بهره برداری می‌باشد تا همواره امکان انجام هرگونه تغییرات مثبت در روند پروژه را از طریق علمی و کارشناسی شده فراهم آورد. گروه مطالعات هونام ساختمان پارس شامل بخش های زیر می باشد:

ـ مطالعات، طراحی معماری و شهرسازی
ـ مطالعات، تحقیقات و طراحی سازه
ـ مطالعات اقتصادی

فعالیت‌های این بخش‌ها شامل موارد زیر است:

ـ طراحی، مشاوره و نظارت انواع پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، فضاهای شهری
ـ تهیه طرح ‌های نوسازی، بهسازی، جامع و تفصیلی
ـ امکان ‌سنجی، ارزیابی و تحلیل طرح ‌ها

مطالعات
سرمایه گذاری
سرمایه گذاری

هدف اصلی هونام ساختمان پارس از سرمایه‌‍‌گذاری در پروژه‌های مختلف، رسیدن به فرآیندی است که طی آن علاوه بر تامین منافع شرکت، در تامین منافع جامعه و محیط اطراف نیز نقش مهمی داشته باشد.
حوزه فعالیت‌های سرمایه گذاری شرکت هونام ساختمان پارس به شرح زیر می‌باشد:
مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت انواع پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و فضاهای شهری
مشارکت و سرمایه گذاری در تولید، واردات و صادرات محصولات و فن آوریهای نوین ساختمانی
مشارکت و سرمایه گذاری در طرحهای تحقیقاتی ارزش افزا
نیاز به ارتباط مداوم با فنآوریهای روز دنیا و بهره‌وری از آخرین پیشرفتهای تکنولوژیک در زمینه ساختمان و دیگر زمینه های مرتبط، از اهداف این بخش می‌باشد. تأمین نیازهای بخش ساختمان کشور از طریق واردات محصولات و معرفی محصولات وارداتی از طریق برگزاری تورهای بازرگانی و همچنین استفاده از مزیت‌های فنی و اقتصادی محصولات از طریق صادرات آنها به دیگر کشورها از توانمندی‌های این بخش می‌باشد.
همچنین با استفاده از نتایج حاصله از امکان سنجی پروژه ها در بخش مطالعات و تحقیقات، امکان جذب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در پروژه‌ها نیز در این بخش دنبال می‌شود.

سرمایه گذاری
ساخت
ساخت

در طول مسیر ساخت یک پروژه واز آغاز فرآیند برنامه‌ریزی تا زمان ساخت و بهره برداری هر پروژه تیم های مختلف طراحی، نظارت و اجرا به منظور نیل به حداکثر کیفیت، با همدیگر تعامل دارند تا در خصوص یکسان سازی ایده پردازی های کارفرمایان و طراحان و انطباق با شرایط اجرایی بتوانند به وحدت و یکپارچگی دست یابند. حساسیت بالا درباره روح فضا با توجه ویژه به عملکرد آن و انتخاب دقیق روش‌های فنی و مهندسی، ساختار کار ما را شکل می دهند. اجرای صحیح و تعامل دوسویه با بخش طراحی و نظارت شرکت در جهت کنترل مضاعف روش‌های اجرایی از ویژگی های این بخش می‌باشد.
این همکاری موجب ایجاد یک گروه هماهنگ شده، که به سرعت و آسانی می‌تواند تأمین کننده بسیاری از مهارت‌های لازم برای طراحی و اجرای پروژه ها باشد.
فعالیت حوزه ساخت شرکت هونام ساختمان پارس به صورت ذیل می‌باشد:
ـ مدیریت و ساخت انواع پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و فضاهای شهری

ساخت

همین حالا معماری آینده خود را سفارش دهید