درباره ما

post image2

معرفی


شرکت هونام ساختمان پارس، از سال 1386 با همکاری گروهی از مهندسان عمران، معماری، شهرسازی، متخصصان علوم اقتصادی و مدیریت پروژه فعالیت حرفه­ای خود را در زمینه‌های مطالعات، سرمایه­ گذاری و ساخت آغاز نموده‌است. این مجموعه می‌کوشد تا با تکیه بر پشتوانه فنی، نیروی انسانی کارآمد و خلاق، ابتکار مهندسی توأم با رعایت دقیق اصول فنی، رعایت اخلاق حرفه‌ای و با رویکردی زيبايی­ شناسانه، کارفرمایان و مشتریان خود را جهت دستیابی به کیفیت و رضایت مطلوب رهنمون سازد.
پرداختن به مقتضیات ویژه هر پروژه با توجه به فرهنگ معماری و شهرسازی کشور و ملاحظات اقلیمی و زيست­محيطی در کنار فن­آوری‌های روز مهندسی از اولویت‌های اصلی این شرکت در ارائه خدمات خود می ­باشد.
هونام ساختمان پارس در طراحی و ساخت پروژه ها از مقیاس شهری تا مقیاس­های خردتر دارای رویکردی تکثر‌گرا بوده و پذیرای خلاقیت و نوآوری در عین منطق­ گرایی می ­باشد.
متخصصینی با زمینه ­های کاری متفاوت و مکمل از معماران، معماران منظر، طراحان و برنامه ­ریزان شهری، مهندسین و متخصصان علوم اقتصادی و مدیریت پروژه این گروه را شکل داده­ اند و به هونام قابلیت انجام مطالعات، طراحی و اجرای انواع پروژه های معماری، شهرسازی، اقتصادی و صنعتی را به صورت جامع، منطقی و کاربردی داده‌اند. حساسیت بالا درباره روح فضا با توجه ویژه به عملکرد آن و انتخاب دقیق روش‌های مناسب فنی و مهندسی، ساختار کار ما را شکل می­ دهند. هونام ساختمان پارس در فرآیند انجام پروژه ها از طراحی تا ساخت، رویکرد و برنامه بلند مدت داشته به طوری که پس از تحویل پروژه ها نیز خود را متعهد دانسته و همواره ایده هایی برای بهبود آنها ارائه می‌کند

عمده ­ترین بخش از فعالیت­ های شرکت هونام ساختمان پارس، بر سه محور زیر استوار است:

مطالعات
سرمایه‌گذاری
ساخت

ماچه کسی هستیم؟

هونام ساختمان پارس یک شرکت مستقل و متعلق به بخش خصوصی متشکل از معماران، شهرسازان، مهندسین فنی و متخصصین علوم اقتصادی می باشد که کلیه خدمات مرتبط با مطالعات، طراحی، سرمایه گذاری و ساخت انواع پروژه های شهری، مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی را بر عهده دارد.

در ارتباط باشید با ما

www.hounam.ir
info@hounam.ir

تلفن :

+ ۹۸ ۲۱ ۸۸۷۱۵۲۶۶
+ ۹۸ ۲۱ ۸۸۷۱۲۲۴۹
+ ۹۸ ۲۱ ۸۸۴۸۰۹۳۵

دورنگار :

+ ۹۸ ۲۱ ۸۸۷۰۶۱۵۸

دفتر مرکزی :

تهران،خیابان شهید خالد اسلامبولی، کـوچه ششم، کوچه دل افروز، شماره ۴، واحد ۴

کدپستی:

۱۵۱۱۷۱۷۱۱۵